Гарантія та сервісне обслуговування

Гарантія та умови повернення
Шановний покупцю, вітаємо вас з придбанням приладу торговельної марки Fitnee, який був розроблений та виготовлений у відповідності до найвищих стандартів якості, та дякуємо вам за те, що ви обрали саме цей прилад.

Придбаний вами прилад призначено для експлуатації (використання) виключно в побутових умовах, відповідно до інструкції з експлуатації.

Гарантійний термін експлуатації приладу складає 12 місяців від дня продажу приладу.

Для задоволення вимог, пов'язаних з неналежним функціонуванням приладу, Вам необхідно звернутись із заявою до одного з уповноважених сервісних центрів (перелік дивісь нижче) та надати наступні документи:

1. Належним чином оформлений гарантійний талон;

2. Документ, який підтверджує факт придбання приладу (касовий чек, товарний чек, прибутковий касовий ордер, видаткова накладна тощо);

3. Документ, що посвідчує особу;

4. Інші документи, передбачені законодавством.

Виробник (в особі підприємства, що виконує роботи з гарантійного обслуговування приладу) має право відмовити у задоволені вимог споживача у разі:

1. Ненадання документів, зазначених вище та/або приладу, щодо якого висуваються вимоги;

2. Виявлення виправлень в гарантійному талоні;

3. Неможливості ідентифікувати прилад;

4. Виявлення ознак використання приладу не за призначенням;

5. Порушення споживачем правил користування, транспортування, підключення та зберігання приладу;

6. Подання споживачем завідомо неправдивої інформації щодо факту настання гарантійного випадку;

7. Навмисних дій або бездіяльності споживача або третіх осіб спрямованих на настання гарантійного випадку;

8. Недбалого користування приладом;

9. Потрапляння всередину приладу сторонніх предметів, рідини, комах або гризунів;

10. Виявлення факту втручання у конструкцію виробу осіб, що не мають на це відповідного дозволу виробника;

11. Виявлення пошкоджень приладу, спричинених неналежним функціонуванням електромережі, суттєвим негативним впливом навколишнього середовища, інших факторів, що не піддаються впливу з боку виробника;

12. Виявлення хімічних, механічних, термічних пошкоджень та корозії на скляних, склокерамічних, пластмасових, гумових та емальованих або фарбованих частинах приладів, відповідно.

Виробник (в особі підприємства, що виконує роботи з гарантійного обслуговування приладу) не задовольняє вимоги споживачів щодо:

1. Робіт/послуг, які виходять за рамки гарантійних зобов'язань виробника;

2. Внесення змін до конструкції приладу з метою його пристосування до місцевих умов, які відрізняються від тих, що діють в країні, для якої цей прилад було розроблено, виготовлено та/або сертифіковано;

3. Частин приладів, які з часом зношуються, в тому числі, але не виключно: ножі блендерів, у разі їх затуплення; пластикові деталі, у разі їх подряпання; силіконові частини, акумулятори тощо;

4. Робіт, які споживач згідно інструкції з експлуатації повинен виконувати самостійно або за власний рахунок, наприклад: звичайний догляд за приладами, чищення, видалення залишків інгредієнтів після експлуатації пристроїв тощо;

5. Зміни функціональних характеристик приладу, якщо наявні функціональні характеристики відповідають заявленим заводом-виробником.

Права споживачів у разі придбання приладів неналежної якості встановлюються чинним законодавством України. Належною підставою для задоволення вимог споживача є технічний висновок уповноваженого сервісного центру.

Строк служби приладу складає 3 роки. Протягом строку служби виробник гарантує безпеку приладу за умови його використання за призначенням та з дотриманням правил, викладених в експлуатаційній документації (в тому числі, але не обмежуючись, своєчасним проведенням технічного обслуговування, а у разі потреби, післягарaнтійним ремонтом за рахунок споживача).

Строк служби приладу припиняється у разі:

1. Внесення у конструкцію приладу змін та здійснення доробок, а також використання вузлів, деталей, комплектуючих виробів, не передбачених нормативними документами;

2. Використання приладу не за призначенням;

3. Пошкодження приладу споживачем;

4. Порушення споживачем правил експлуатації приладу.

Перелік сервісних центрів
Київ, вул. Нагірна 25, оф. 719
Посібник користувача
Заходи безпеки:

1. Портативний блендер Fitnee ™ працює від вбудованої акумуляторної батареї. Для зарядки батареї блендера підходять всі види зарядних пристроїв для смартфонів, так як блендер заряджається за допомогою USB-кабелю (входить в комплект). Перед першим використанням зарядіть пристрій не менше ніж протягом 4 годин.

2. Перед першим використанням ретельно очистіть деталі, які будуть контактувати з їжею.

3. Розблокувати чашу портативного блендера можна тільки ПІСЛЯ того, як ви вимкнете прилад і леза припинять роботу. Ні в якому разі і ніяким чином не намагайтесь увімкнути пристрій без чаші.

4. УВАГА: Перш, ніж вставляти / прибирати будь-яку деталь або перед очищенням, переконайтеся, що портативний блендер ВИМКНЕНО.

5. Час запуску мотора становить 3-5 секунд, а час роботи - 30 секунд. Блендер автоматично вимкнеться в разі роботи на холостому ході протягом 3-5 секунд, або після 30 секунд роботи. Щоб оптимізувати строк служби приладу, не використовуйте його безперервно більше 5 разів.

6. Якщо двигун раптово зупинився під час процесу змішування через занадто великій розмір інгредієнтів, портативний блендер автоматично вимкнеться з трьома послідовними звуковими сигналами. Ви повинні видалити частину інгредієнтів, які заблокували роботу лез, а потім помістити все назад в чашу і знову натиснути на кнопку включення.

УВАГА: Не вкладайте дуже багато продуктів! Щоб уникнути пролиття, не заповнюйте чашу вище позначки «MAX». Не змішуйте тверді продукти без додавання води або іншої рідини!

7. Цей портативний блендер призначений для приготування соків, шейків, смузі. НЕ використовуйте цей блендер для розмелювання м'яса, горіхів, бобових та інших продуктів, що можуть пошкодити пристрій.

8. Пристрій не призначений для використання дітьми та особами з обмеженими фізичними, сенсорними або розумовими здібностями, а також при відсутності відповідного досвіду і знань, якщо тільки їм не було надано нагляд або допомога у використанні приладу особою, відповідальною за їх безпеку, що має відповідний досвід.

9. Моторна база Портативного блендера НЕ водозахищена, її неможна мити під струменем води, занурювати у воду, мити в посудомийній машині.

10. З функцією захисту від високої напруги світлодіодний індикатор буде блимати як попередження в разі, якщо напруга зарядного пристрою вище 5В. Будь ласка, зіткнувшись з подібною проблемою, використовуйте зарядний пристрій в 5В. В іншому випадку ви не зможете зарядити блендер

11. Цей пристрій призначений тільки для особистого і домашнього використання. Якщо пристрій використовується неправильно або в професійних/напівпрофесійних цілях, або він не використовується відповідно до інструкції, гарантія вважається недійсною, і компанія Fitnee ™ не несе відповідальності за будь-який заподіяний збиток.

Загальна інформація:

1. Візьміть помиті фрукти або інші тверді інгредієнти, наріжте їх на дрібні шматочки розміром приблизно 1,5х1,5 см (Важливо: якщо в інгрідієнтах присутні кістки, дрібне каміння, товста шкіра або тверде покриття - будь ласка, видаліть їх перед тим, як почати змішувати або вичавлювати сік).

2. Помістіть шматочки фруктів або інші інгредієнти в чашу блендера (ідеально, якщо продукти займають не більше 60% від максимального обсягу чаші). Додайте воду або іншу рідину до максимальної позначки на чаші. Потім поверніть чашу до тих пір, поки чаша не буде щільно закрита. Коли чаша буде закручена досить щільно, ви почуєте звуковий сигнал. УВАГА: не вкладайте дуже багато продуктів! Щоб уникнути пролиття, не заповнюйте чашу вище позначки «MAX». Не змішуйте тверді продукти без додавання води або іншої рідини!

3. Двічі натисніть кнопку живлення, щоб включити пристрій, робочий час за замовчуванням - 30 секунд. Акуратно потрусіть блендер під час роботи - це поліпшить процес вичавлювання і змішування.

4. Коли процес приготування соку завершено, блендер буде в "режимі очікування". Тепер, від'єднавши чашу з мотору, ви можете насолоджуватися вашим соком, коктейлем або смузі.

5. Якщо блендер не включається, а на індикаторі живлення горить тільки одна лампочка, будь ласка, підключіть блендер через провід зарядки до зарядного пристрою. Коли блендер повністю заряджен, всі 4 індикатора заряду будуть світитися.

7. Якщо сумарній робочий час блендера перевищує 180 секунд (6 включень) протягом 20 хвилин, пристрій буде автоматично заблокований на 30 хвилин (протягом цього часу він НЕ БУДЕ працювати).